x
Strona główna > aktualności > Seminarium pn. "Lutnictwo - rzemiosło, które pozostało sztuką"

Seminarium pn. "Lutnictwo - rzemiosło, które pozostało sztuką"

2026-06-03

Serdecznie zapraszamy na seminarium pn. "Lutnictwo-rzemiosło, które pozostało sztuką" , które odbędzie się w dniu 12 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu ul. Sobieskiego 2.


W programie: 


  • spotkanie z mistrzem Janem Bobakiem
  • wystawa fotografii Technikum Budowy Instrumentów Lutniczych w Nowym Targu
  • koncert zespołu Silience Piano Quartet


WSTĘP WOLNY! Serdecznie zapraszamy!


Seminarium realizowane w ramach małego projektu pt. "Dźwięki bez granic - od tradycji do współczesności"
współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Interreg Polska-Słowacja 2021-2027.

strzałka wróć na górę