Zakaz wjazdu na teren budowy ścieżki rowerowej
Przypominamy, iż obowiązuje całkowity zakaz poruszania się po budowanej ścieżce rowerowej rowerzystów oraz quadów, motorów, ciągników i maszyn rolników. Jest to ciągle plac budowy, która nie została jeszcze zakończona.
Przypominamy, iż obowiązuje całkowity zakaz poruszania się po budowanej ścieżce rowerowej rowerzystów oraz quadów, motorów, ciągników i maszyn rolników. Jest to ciągle plac budowy, który nie została jeszcze zakończona. Pomimo zabezpieczenia placu budowy tj. zakładanie szlabanów, znaków informacyjnych i znaków zakazu korzystania ze ścieżki rowerowej wielokrotnie dochodziło do wjazdów na teren budowy. Zwłaszcza ciągniki rolnicze powodują uszkodzenia mechaniczne i szkody, które muszą być dodatkowo usuwane przez wykonawcę. Korzystanie z terenu budowy ścieżki rowerowej przez nieuprawnione do tego osoby jest niebezpieczne i zagraża ich życiu. Apelujemy o przestrzeganie obowiązujących przepisów!
Zobacz inne
W dniu 20 maja 2022 r. gościliśmy w naszej siedzibie Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.
W dniu 17 maja 2022 r. Związek Euroregion „Tatry” zorganizował kolejną konferencję prezentującą wpływ zrealizowanych wspólnych polsko-słowackich projektów z zakresu ochrony dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego na rozwój poszczególnych regionów.
Zapraszamy na wernisaż wystawy prac plastycznych Sylwii Mensfeld - laureatki Triennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora.
W dniu 13 maja 2022 r. w Orawskiej Bibliotece Publicznej w Jabłonce odbyła się konferencja pt. „Rozwój Orawy i okolic – wymiana doświadczeń na pograniczu polsko-słowackim” zorganizowana przez Związek Euroregion „Tatry”.
W dniu 20 kwietnia 2022r. w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku nad Dunajcem Związek Euroregion „Tatry” zorganizował konferencję pt. „Pieniny wspólna sprawa”.