Aktualności

WESOŁYCH ŚWIĄT! //2010-12-23
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewętrznego spokoju, wytrwałości i pogody ducha oraz spełnienia wszystkich planów i wielu sukcesów w Nowym Roku życzą Dyrekcja i pracownicy biura Związku Euroregion "Tatry"
Zatwierdzono kolejne transgraniczne projekty //2010-12-20
Zatwierdzono kolejne transgraniczne projekty
Komitet Monitorujący Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013 przyznał dofinansowanie kolejnym 42 projektom złożonym w ramach II naboru. Wśród zatwierdzonych projektów znalazł się również strategiczny projekt sieciowy pt. "Od Euroregionu "Tatry" do Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej"
Sztuka naiwna i art brut pogranicza polsko-słowackiego w Kieżmarku //2010-12-20
Sztuka naiwna i art brut pogranicza polsko-słowackiego w Kieżmarku
W piątek 17 grudnia 2010 r. w salach wystawowych Muzeum w Kieżmarku odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora.
Wernisaż wystawy pokonkursowej sztuki naiwnej i art brut w Kieżmarku //2010-12-13
Wernisaż wystawy pokonkursowej sztuki naiwnej i art brut w Kieżmarku
W dniu 17 grudnia 2010 r. serdecznie zapraszamy do Kieżmarku na wernisaż wystawy pokonkursowej Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora.
Wystawa pokonkursowa Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora //2010-11-29
Wystawa pokonkursowa Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora
W dniu 24 listopada 2010 r. w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora, w trakcie którego nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagrod i wyróżnień jego laureatom.
Nowa publikacja Związku Euroregion "Tatry" //2010-11-28
Nowa publikacja Związku Euroregion "Tatry"
Zachęcamy do zapoznania się z nową publikacją Związku Euroregion "Tatry" - katalogiem wystawy pokonkursowej Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora.
IX Słowacko-Polskie Forum Gospodarcze Euroregionu "Tatry" //2010-11-28
IX Słowacko-Polskie Forum Gospodarcze Euroregionu "Tatry"
W dniu 18 listopada 2010 r. w Spiskiej Nowej Wsi odbyło się IX Słowacko-Polskie Forum Gospodarcze pod patronatem honorowy Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej na Słowacji Jego Ekscelencji Andrzeja Krawczyka. Tematyka tegorocznego forum dotyczyła prowadzenia przez słowackie firmy działalności gospodarczej w Polsce.
Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej //2010-11-25
Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
Informujemy, iż w Zakopanem rozpoczął swoją działalność Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Wernisaż wystawy pokonkursowej w ramach Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora //2010-11-15
Wernisaż wystawy pokonkursowej w ramach Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora
Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej w ramach Biennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora, który odbędzie się 24 listopada 2010 roku o godzinie 13.00 w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu.
Odznaczenie dla Związku Euroregion "Tatry" //2010-11-12
Odznaczenie dla Związku Euroregion "Tatry"
Rada Miasta Nowego Targu nadała Euroregionowi "Tatry" Medal za szczególne zasługi dla Miasta Nowego Targu.