Aktualności

XXIII Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry" //2018-01-24
XXIII Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry"
W dniu 30 stycznia 2018 r. w Szczawnicy odbędzie się XXIII Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry".
Uroczystość z okazji 25-lecia powstania Republiki Słowackiej //2018-01-15
Uroczystość z okazji 25-lecia powstania Republiki Słowackiej
Dnia 10 stycznia 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie odbyło się uroczyste przyjecie z okazji 25-lecia powstania Republiki Słowackiej.
Posiedzenie Rady Związku Euroregion "Tatry" //2018-01-12
Posiedzenie Rady Związku Euroregion "Tatry"
Dnia 12 stycznia 2018 r. w siedzibie Euroregionu "Tatry" w Nowym Targu odbyło się posiedzenie Rady Związku Euroregion "Tatry".
Triennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora //2018-01-10
Dnia 4 stycznia 2018 r. w siedzibie Euroregionu "Tatry" w Nowym Targu odbyło się posiedzenie jury konkursu twórczości artystów amatorów z kręgu sztuki naiwnej i art brut, organizowanego w ramach Triennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora.
Stowarzyszenie Euroregion Tatry w Kieżmarku przygotowało kolejne dokumenty projektowe //2017-12-18
Stowarzyszenie Euroregion Tatry w Kieżmarku przygotowało kolejne dokumenty projektowe
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Rozwoju Regionalnego RS jeszcze w listopadzie 2016 r. ogłosiło nabór na składanie wniosków o udzielenie dotacji na projekt ukierunkowany na wsparcie rozwoju regionalnego dla podmiotów współpracy terytorialnej na 2016 rok. Stowarzyszenie Euroregion Tatry uzyskało we wspomnianym naborze wsparcie dla projektu pod tytułem Przygotowanie dokumentacji projektowych na obszarze Euroregionu „Tatry”.
Finałowy etap Konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych na Historyczno-kulturowo-przyrodniczym szlaku wokół Tatr //2017-12-05
Finałowy etap Konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych na Historyczno-kulturowo-przyrodniczym szlaku wokół Tatr
Dnia 4 grudnia 2017 r. w siedzibie Związku Euroregion „Tatry” w Nowym Targu odbył się finałowy etap Konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych na historyczno-kulturowo-przyrodniczym szlaku wokół Tatr realizowanego w ramach mikroprojektu pt. „Walory kulturowe i przyrodnicze pogranicza polsko-słowackiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.
Wyjazdowe posiedzenie członków Stowarzyszenia Samorządowego Ziemi Cieszyńskiej //2017-11-27
Wyjazdowe posiedzenie członków Stowarzyszenia Samorządowego Ziemi Cieszyńskiej
W dniach 16-17.11.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć w Euroregionie „Tatry” przedstawicieli Stowarzyszenia Samorządowego Ziemi Cieszyńskiej.
Pierwszy etap Konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych na Historyczno-kulturowo-przyrodniczym szlaku wokół Tatr //2017-11-24
Pierwszy etap Konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych na Historyczno-kulturowo-przyrodniczym szlaku wokół Tatr
Dnia 23.11.2017 r. w siedzibie Związku Euroregion „Tatry” w Nowym Targu odbyło się posiedzenie polsko-słowackiego jury Konkursu wiedzy na temat atrakcji przyrodniczych i kulturowych na Historyczno-kulturowo-przyrodniczym szlaku wokół Tatr realizowanego w ramach mikroprojektu pt. „Walory kulturowe i przyrodnicze pogranicza polsko-słowackiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.
Posiedzenie Rady Związku Euroregion "Tatry" //2017-11-16
Posiedzenie Rady Związku Euroregion "Tatry"
Dnia 15 listopada 2017 r. w siedzibie Związku Euroregion "Tatry" odbyło się posiedzenie Rady Związku Euroregion "Tatry".