Aktualności

Informacja z otwarcia ofert //2019-11-07
Informacja z otwarcia ofert
Zamieszczamy informację z otwarcia ofert na roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
Przetarg nieograniczony na Roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry" //2019-10-22
Przetarg nieograniczony na Roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
Przetarg nieograniczony na Roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
Międzynarodowa konferencja pn. "Szlaki rowerowe i ich rozwój" //2019-10-22
Międzynarodowa konferencja pn. "Szlaki rowerowe i ich rozwój"
W hali kongresowej AquaCity w Popradzie 17 października 2019 r. odbyła się międzynarodowa konferencja pn.„Szlaki rowerowe i ich rozwój”
XVIII Słowacko-Polskie Forum Gospodarcze //2019-10-16
XVIII Słowacko-Polskie Forum Gospodarcze
Już po raz 18 polscy i słowaccy przedsiębiorcy oraz przedstawiciele samorządów z pogranicza polsko-słowackiego spotkali się na Słowacko-Polskim Forum Gospodarczym.
Swiatowy Dzień Turystyki 2019 //2019-10-02
Swiatowy Dzień Turystyki 2019
Tegoroczne obchody Światowego Dnia Turystyki odbyły się 27 września 2019 r.na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Posiedzenie Polsko-Słowackiej Podgrupy Roboczej ds. transgranicznych połączeń komunikacyjnych //2019-09-25
Posiedzenie Polsko-Słowackiej Podgrupy Roboczej ds. transgranicznych połączeń komunikacyjnych
W dniu 20 września 2019 r. w Urzędzie Miejski w Piwnicznej-Zdroju odbyło się organizowanie przez Ministerstwo Infrastruktury w Warszawie posiedzenie Polsko-Słowackiej Podgrupy Roboczej ds. transgranicznych połączeń komunikacyjny.
Rozstrzygniecie przetargu nieograniczonego w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry" //2019-09-23
Rozstrzygniecie przetargu nieograniczonego w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
Firma Remontowo Budowlana Artur Kołacz z Nowego Targu wygrała przetarg w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry".
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń w ramach projektu pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry” //2019-09-20
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń w ramach projektu pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry”
Uprzejmie informujemy, że Konkurs ofert na przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń (blok techniczny A i blok projektowy B) w ramach projektu pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry” pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry” , współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz wsparciu finansowym z budżetu Województwa Małopolskiego, został rozstrzygnięty
Jubileuszowy XXV Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry" //2019-09-16
Jubileuszowy XXV Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry"
W dniu 13 września 2019 r. w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu obradował jubileuszowy XXV Transgraniczny Kongres Euroregion „Tatry” inaugurujący obchody 25-lecia.
Wizyta studyjna przedstawicieli samorządów z polsko-słowackiego pogranicza //2019-09-13
Wizyta studyjna przedstawicieli samorządów z polsko-słowackiego pogranicza
Związek Euroregion "Tatry" zorganizował w dniu 12 września 2019 r. wizytę studyjną dla przedstawicieli samorządów pogranicza polsko - słowackiego.
[ 1 / 51 ] następny ...51