Aktualności

Jubileuszowy XXV Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry" //2019-09-16
Jubileuszowy XXV Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry"
W dniu 13 września 2019 r. w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu obradował jubileuszowy XXV Transgraniczny Kongres Euroregion „Tatry” inaugurujący obchody 25-lecia.
Euroregion "Tatry" rozpoczyna obchody jubileuszu 25-lecia //2019-09-06
Euroregion "Tatry" rozpoczyna obchody jubileuszu 25-lecia
W dniu 13 września 2019 r. w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbędzie się XXV Transgraniczny Kongres Euroregionu "Tatry".
Konkurs ofert na przygotowanie i przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń //2019-09-04
Konkurs ofert na przygotowanie i przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń
Konkurs ofert na przygotowanie i przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń w ramach projektu pt. „Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry”
Informacja z otwarcia ofert //2019-09-04
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert na roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń w ramach projektu pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry” //2019-08-29
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń w ramach projektu pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry”
Konkurs ofert na przeprowadzenie dwóch cykli szkoleń w ramach projektu pn. "Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu „Tatry” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz wsparciu finansowym z budżetu Województwa Małopolskiego, został rozstrzygnięty.
Przetarg nieograniczony na Roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry" //2019-08-19
Przetarg nieograniczony na Roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
Przetarg nieograniczony na Roboty budowlane i dostawy w ramach zadania pn. Transgraniczne Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry"
[ 1 / 50 ] następny ...50