Aktualności

Promocja książki prof. dr hab. Mieczysława J. Adamczyka pt. "Karpaty Polskie. Przyroda, człowiek - karty z przeszłości'. //2017-10-18
Promocja książki prof. dr hab. Mieczysława J. Adamczyka pt. "Karpaty Polskie. Przyroda, człowiek - karty z przeszłości'.
W dniu 27 października 2017 r. o godz. 15.00 w siedzibie Związku Euroregion "Tatry" odbędzie się promocja książki prof. dr hab. Mieczysława J.Adamczyka pt. "Karpaty Polskie. Przyroda, człowiek - karty z przeszłości'.
Przedłużenie terminu zgłoszeń do Konkursu o Nagrodę im. Petera Buriana dla najlepiej współpracujących samorządów-członków Euroregionu "Tatry" //2017-10-06
Przedłużenie terminu zgłoszeń do Konkursu o Nagrodę im. Petera Buriana dla najlepiej współpracujących samorządów-członków Euroregionu "Tatry"
Uprzejmie informujemy, że termin zgłaszania udziału w Konkursie o Nagrodę im. Petera Buriana został przedłużony do dnia 31 października 2017 r.
Zakończył się drugi nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów w ramach projektu parasolowego pt. "Łączy nas natura i kultura" Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 //2017-10-05
Zakończył się drugi nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów w ramach projektu parasolowego pt. "Łączy nas natura i kultura" Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020
Zakończył się drugi nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów w ramach projektu parasolowego pt. „Łączy nas natura i kultura” Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.
Zakończenie pięcioetapowego polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour //2017-10-02
Zakończenie pięcioetapowego polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour
W niedzielę 1 października 2017 r. odbył się ostatni z pięciu etapów polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour. Była to jazda indywidualna na czas.
Piąty, finałowy etap polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour w Nowym Targu //2017-09-25
Piąty, finałowy etap polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour w Nowym Targu
Pięcioetapowy, polsko-słowacki wyścig rowerowy Euroregion Tatry Tour wkracza w decydującą fazę. Już w najbliższą niedzielę 1 października 2017 r. w Nowym Targu, odbędą się ostatnie zawody tego cyklu - jazda indywidualna na czas.
Wernisaż wystawy rzeźb Edwarda Sutora pt. "Szukający głowy". //2017-09-25
Wernisaż wystawy rzeźb Edwarda Sutora pt. "Szukający głowy".
Dnia 21 września 2017 r. w Ośrodku Współpracy Polsko-Słowackiej w Nowym Targu odbył się wernisaż wystawy rzeźb Edwarda Sutora pt. "Szukający głowy".
Zapraszamy do udziału w Triennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora //2017-09-22
Zapraszamy do udziału w Triennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora
Związek Euroregion "Tatry" we współpracy ze Združeniem Euroregion „Tatry” zaprasza do udziału w Triennale Sztuki Naiwnej i Art Brut Pogranicza Polsko-Słowackiego im. Edwarda Sutora.
Wystawa rzeźb Edwarda Sutora w stulecie urodzin artysty pt. "Szukający głowy" //2017-09-19
Wystawa rzeźb Edwarda Sutora w stulecie urodzin artysty pt. "Szukający głowy"
Związek Euroregion "Tatry", Muzeum Podhalańskie w Nowym Targu oraz Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem zapraszają na wernisaż wystawy Edwarda Sutora w stulenie urodzin artysty pt. "Szukający głowy".
Wyniki IV etapu polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour //2017-09-18
Wyniki IV etapu polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour
Dnia 17 września 2017 r. w Kieżmarku odbył się IV etap polsko-słowackiego wyścigu rowerowego Euroregion Tatry Tour.
Forum Miast Euroregionu Tatry //2017-09-14
Forum Miast Euroregionu Tatry
W dniach 11-12 września 2017 r. w Hotelu Hviezdoslav w Kieżmarku odbyło się Forum Miast Euroregionu "Tatry".
[ 1 / 43 ] następny ...43